Tapicerstwo samochodowe – sprawdzony tapicer samochodowy

Pracownia tapicerska Art Tap specjalizuje się w wykonywaniu wszechstronnych samochodowych usług tapicerskich. Naszą działalność rozpoczęliśmy od kompleksowych napraw tapicerek aut, mebli, łodzi. Wkrótce potem wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu tapicerek aut zabytkowych. Oferujemy wymianę tapicerek we wnętrzu aut, naprawy, konserwacje i uzupełnianie ubytków. Korzystając z usług doświadczonego tapicera samochodowego, przywrócą Państwo swojemu pojazdowi estetyczny i elegancki wygląd, który pozytywnie wpłynie na komfort podróżowania. Dysponujemy odpowiednimi gatunkami skór i materiałów tapicerskich o zróżnicowanej kolorystyce. Z należytą starannością wykonujemy również prace tapicerskie w starszych oraz zabytkowych modelach samochodów. Ponadto przyjmujemy zlecenia od właścicieli motocykli, które posiadają skórzane obszycia siedzeń, wymagające konserwacji lub wymiany.

Wysoka jakość usług tapicerskich – Warszawa

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług oraz ciągłe dążenie do perfekcji zostało docenione przez licznych dealerów aut nowych a także klientów prywatnych. Obecnie głównym profilem firmy jest szeroko pojęte tapicerstwo samochodowe. Do wykonywanych przez nas usług tapicerskich wykorzystujemy wyłącznie oryginalne skóry pochodzące z największych europejskich garbarni: Wollsdorf, Bader, Boxmark – których jedynym i autoryzowanym dealerem w Polsce jest firma: Automotive Textiles z Łodzi .

Doświadczony tapicer samochodowy w Twoim mieście

Art Tap to firma rodzinna o ugruntowanej renomie. Zawód tapicera samochodowego jest więc niejako tradycją, co sprawia, że pracownia opiera się w swoim działaniu na wiedzy gromadzonej przez wiele lat. Podejmujemy się wykonania trudnych i złożonych zleceń w zakresie tapicerstwa samochodowego. Nasz zakład odwiedzają klienci z Warszawy oraz innych miast, poszukujący fachowej wiedzy i najlepszej jakości wykonywanych prac tapicerskich. Dodajmy, że jest to praca w dużej mierze oparta na zręczności i zdolności wykonywania trudnych prac związanych m.in. z wycinaniem i obszywaniem. Takie umiejętności zapewnia jedynie duża praktyka, dla nas tapicerstwo samochodowe nie ma tajemnic.

Naszym klientom udzielamy pisemnych gwarancji na wszystkie wykonane przez nas prace. Zapraszamy klientów z Warszawy i innych miast do skorzystania z naszych usług związanych z tapicerstwem samochodowym. Nasz tapicer samochodowy wykona wszelkie prace zgodnie z oczekiwaniami klientów. Zapraszamy do skorzystania – tapicerstwo samochodowe.