Komfortowe kierownice

Niewielu producentów aut oferuje modele ze skórzanymi kierownicami. Pod tym względem dominują wyroby z tworzyw sztucznych. Czy jednak rodzaj obszycia kierownicy ma jakieś znaczenie? Owszem. Kierownice skórzane są bardziej ergonomiczne. Wynika to z faktu, że skóra zapewnia lepszy kontakt dłoni z kierownicą. Zapobiega to zsuwaniu się rąk podczas dynamicznie wykonywanych manewrów. Ponadto w zimie zdarza się, że na gładkich powierzchniach kierownic osiada warstwa wilgoci, która utrudnia kierowanie pojazdem i jest po prostu nieprzyjemna. Dodatkowym atutem kierownicy z obszyciem ze skóry jest jej elegancki wygląd.

Usługa obszywania kierownic w Warszawie

Jesteśmy mistrzami w swym fachu. Podczas obszywania kierownicy bierzemy pod uwagę wiele czynników, chociażby to, jak skóra zachowuje się w różnych warunkach. Takie miasto jak Warszawa generuje o wiele więcej ciepła, zatem warto pamiętać o tym, że skórzane obicia mierzą się na co dzień z wyższymi temperaturami, co wpływa na ich rozciągliwość i wytrzymałość.

Firma Art Tap oferuje kierowcom z Warszawy i okolic precyzyjne obszywanie kierownic skórzanymi obszyciami, które zapewniają wygodniejsze prowadzenie samochodu. Posiadamy obszycia z różnych skór, w zróżnicowanych odcieniach – przede wszystkim o ciemnych barwach. Dobieramy rodzaj obszycia, który najlepiej będzie dostosowany do kolorystyki wnętrza samochodu tak, aby zachować harmonię optyczną. Skóry stosowane do obszywania charakteryzują się wysoką jakością oraz odpornością na ścieranie w trakcie używania. Zapewniają także przyjemne odczucia w kontakcie z powierzchnią dłoni. Podejmujemy się także odtwarzania obszyć, które uległy zużyciu. Doradzamy też właścicielom aut, jak dbać i konserwować skórzane obszycia kierownic.

W naszej pracy stosujemy całą gamę skórzanych obić. Na terenie Warszawy obszywamy kierownice oryginalną skórą wielu popularnych marek samochodowych, w tym m.in.: Fiata, Volvo, Audi czy BMW. Doradzamy też właścicielom aut, jak dbać i konserwować skórzane obszycia kierownic. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii.

Usługę efektownego obszywania kierownicy skórą realizujemy dla klientów z terenu miasta Warszawa oraz innych miejscowości z aglomeracji stołecznej. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i pomożemy dobrać odpowiednią kierownicę skórzaną do Państwa samochodu, a także przeprowadzimy renowację uszkodzonego elementu.