Komfortowe kierownice

Niewielu producentów aut oferuje modele ze skórzanymi kierownicami. Pod tym względem dominują wyroby z tworzyw sztucznych. Czy jednak rodzaj obszycia kierownicy ma jakieś znaczenie? Owszem. Kierownice skórzane są bardziej ergonomiczne. Wynika to z faktu, że skóra zapewnia lepszy kontakt dłoni z kierownicą. Zapobiega to zsuwaniu się rąk podczas dynamicznie wykonywanych manewrów. Ponadto w zimie zdarza się, że na gładkich powierzchniach kierownic osiada warstwa wilgoci, która utrudnia kierowanie pojazdem i jest po prostu nieprzyjemna. Dodatkowym atutem kierownicy z obszyciem ze skóry jest jej elegancki wygląd.

Usługa obszywania kierownic w Warszawie

Firma Art Tap oferuje kierowcom z Warszawy i okolic precyzyjne obszywanie kierownic skórzanymi obszyciami, które zapewniają wygodniejsze prowadzenie samochodu. Posiadamy obszycia z różnych skór, w zróżnicowanych odcieniach – przede wszystkim o ciemnych barwach. Dobieramy rodzaj obszycia, który najlepiej będzie dostosowane do kolorystyki wnętrza samochodu tak, aby zachować harmonię optyczną. Skóry stosowane do obszywania charakteryzują się wysoką jakością oraz odpornością na ścieranie w trakcie używania. Zapewniają także przyjemne odczucia w kontakcie z powierzchnią dłoni. Podejmujemy się także odtwarzania obszyć, które uległy zużyciu. Doradzamy też właścicielom aut, jak dbać i konserwować skórzane obszycia kierownic.

Usługę efektownego obszywania kierownicy skórą realizujemy dla klientów z terenu miasta Warszawa oraz innych miejscowości z aglomeracji stołecznej. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania